П`ятниця, 29.03.2024, 17:58 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Волонтерський проект "Добро починається з тебе"

учнівського самоврядування

Крупецького навчально-виховного комплексу

«Добро починається з тебе»

Якщо ви хочете зробити щось велике в один чудовий день, пам’ятайте: один чудовий день — це сьогодні.

Актуальність проекту.

Наш проект втілюється  у життя за ініціативи членів учнівського самоврядування, а саме волонтерського загону «Спадкоємці перемоги». Учні нашого навчального закладу дізналися, кому з людей похилого віку потрібна допомога і з 2013 року учні почали діяти.

Вже в перший день своєї роботи учні-волонтери зіштовхнулися з такою проблемою як недовіра. Дідусі, бабусі перестали довіряти, а найголовніше вірити у те, що сьогодні молодь здатна допомагати. З великими зусиллями наші учні переконали ветеранів війни, праці, людей похилого віку у тому, що вони насправді хочуть проявити доброчинність. Розтопивши лід у їхніх серцях,  учням вдалося допомогли для декількох сімей у хатньому господарстві : нарубати дров, принести води, навіть перебрати картоплю, оскільки допомагали волонтери в осінній період (час збору урожаю).

Учні нашого закладу настільки перейнялися ідеєю допомагати людям похилого віку, що сьогодні не минає і тижня, коли вони не допомогли хоча б для декількох людей. З кожним днем своєї роботи волонтери налагоджують відносини між молоддю та людьми похилого віку, руйнуючи стереотипи про те, що молодь сьогодні є жорстокою і безвідповідальною.

У зв’язку з подіями в Україні, волонтерський загін розширив свої напрямки роботи. Розпочали роботу над миротворчим проектом,  провівши ряд заходів,  акцій та флешмобів.

За роботою волонтерів спостерігають і молодші учні навчально-виховного комплексу, які також допомагають і долучаються до волонтерської роботи.

Мета проекту

«Ділитися любов’ю і теплом з кожним, виховувати повагу, співчутливе та толерантне ставлення до людей,  які опинилися в складних життєвих обставинах, переселенців, учасників АТО  та людей похилого віку»

Учасники проекту

Учнівський колектив та працівники закладу.

Завдання

• Захищати права та інтереси всіх членів загону;
  • Об’єднання зусиль школярів для добрих і корисних справ;
  • Виховувати самосвідомість;
  • Брати участь в акціях добра та милосердя.
  • виховувати в собі громадянина своєї країни;
  • - готуватися до майбутнього життя;
  • - робити доброчинні справи;
  • - організовувати шефство над молодшими школярами;
  • - організовувати заходи, які несуть радість ветеранам війни та праці, людям похилого віку, пенсіонерам, інвалідам, дітям з обмеженими фізичними можливостями;
  • - доводити до відома молоді інформації наслідків, що несуть такі хвороби, як: алкоголізм, наркоманія, СНІД та як цьому запобігти;
  • - організовувати змістовне дозвілля, яке пропагує здоровий спосіб життя.
  • допомога учасникам АТО та членам їх сімей.

«  Березень 2024  »