Четвер, 25.04.2024, 09:56 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Квітучий розмай

озеленення пришкільної території

Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

«Квітучий розмай»

Учасники проекту: учнівський,  учительський, батьківський колективи школи.

Термін реалізації проекту: постійно діючий.

Тип проекту: екологічний.

Актуальність проекту: благоустрій та озеленення пришкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я. Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих. Крім того шкільне подвір'я – це також місце відпочинку та прогулянок, цікавого та змістовного проведення уроків природознавства, образотворчого мистецтва, етики, годин спілкування. Тому ми поставили перед собою завдання оптимізувати шкільне подвір`я, оновити та прикрасити шкільні клумби, сприяти пошуковій діяльності учнів з метою підвищення їх екологічної культури, формування свідомого, відповідального ставлення учнів школи до оточуючого середовища.

Мета: шляхом озеленення пришкільної території реалізувати:

покращення екологічного стану довкілля та підвищити рівень екологічної свідомості громадян;

залучення  учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення;

виховання екологічної  компетентності  школярів та батьків;

облагородження пришкільної території;

впровадження інформаційних компетентностей учнів у навчально-виховний процес;

залучення  учнів до активного громадського життя в рамках проекту.

Завдання:

озеленити пришкільну  територію, посадивши різні групи квітів;

розмежувати зони пришкільної території з метою створення найбільш приємної екологічної обстановки;

перетворити пришкільну територію на таку, яка б вирізнялася оригінальністю, неповторністю, цікавими формами та ідеями;

здійснити ландшафтний дизайн шкільних клумб;

розширити знання учнів про рослини та технології вирощування, оволодіти навичками догляду за клумбами,

надати основи знань про ландшафтний дизайн;

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ

«  Квітень 2024  »