П`ятниця, 29.03.2024, 01:07 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Проекти

43506395 hz

Сучасний  етап  розвитку  національної  системи  освіти  та виховання  характеризується  поширенням  інноваційних процесів.  Навчально-виховна  практика  потребує  технологій,  які  б  сприяли створенню умов для саморозвитку та самореалізації особистості, забезпеченню  щастя  й  радості  дитинства,  формуванню особистісної  конкурентоздатності.  Сьогодні  окремі  педагогічні технології  у  виховній  роботі,  які  з’явилися  в  зарубіжній і вітчизняній  педагогіці,  достатньо  обґрунтовані  на  науковому рівні  й  поступово  впроваджуються  у  навчально-виховну практику.

Проектна діяльність особистості, що необ­хідна суспільству майбутнього і сьогоденню, виробляється в процесі виконання урочних та позаурочних проектів.

Завдання проекту не тільки в тім, щоб виконати якусь корисну роботу, а й у тім, щоб на цій роботі розширити свій світогляд, набути теоретичних знань. У основі проектної технології лежить розвиток пізнавальної та дослідницької діяльності учнів, уміння конструювати свої зання, орієнтуватися в інформаційному просторі, розвивати творчі здібності. Традиційний зв’язок "учитель-учень” змінюється на "учень-учитель”. Особливого значення набуває залучення школяра до процесу пошуку. Цінною є співпраця між учнями та вчителем.  Важливим є не лише результат, а й процес досягнення результату.

«  Березень 2024  »