П`ятниця, 29.03.2024, 10:08 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Шкільна електронна газета
"Передзвін"
Крупецький навчально-виховний комплекс

Головна » 2016 » Квітень » 11 » Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-16
09:31
Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-16

З 1 по 5 квітня 2016 року в м.Суми відбувся Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд першої ліги WU-16. Для участі у складі збірної Хмельницької області  були запрошені вчитель фізкультури Келюх В.В. та учениця 9 класу нашого закладу Лихолат Альона.

В змагання брали участь 19 команд, які поділені на 6 груп. Команда нашої області згідно попереднього жеребкування потрапила у групу А, в якій було 4 команди: «Надвірняночка» із Ів.-Франківської області (минулорічний бронзовий призер даних змагань), «Ковельчанка» із Волинської області (5 місце у минулому році) та новичок змагань команда ХТЗ  із м.Харків.

За підсумками ігор в групі команда Хмельницької області, програвши «Надвірняночці»   0:1, зіграли у нічию з «Ковельчанкою» 1:1 та перемогли ХТЗ з рахунком  3:0, посівши 3 місце в групі. Цим  здобули право позмагатись за 13-18 місця в іграх плей-офф. Так вигравши з рахунком 3:0 у команди Луганської області, програвши 1:2 «Чорноморочці» із м.Одеса та зігравши внічию 0:0 із збірною Тернопільської області, у підсумку посіла 15 загальнокомандне місце.

Під час проведення змагань юні футболістки проживали на базі санаторію «Ровесник»  та харчувались у його їдальні, також мали можливість оглянути місто, яке має свою цікаву інфраструктуру, та знайшли нових друзів.

Всіх учасників змагань нагороджено пам’ятними статуетками від Федерації футболу України. Переможці та призери Чемпіонату України були нагороджені кубками та медалями, кращі гравці статуетками.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 388 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0