Субота, 20.04.2024, 12:34 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Липень » 5 » "Прощання з табором"
"Прощання з табором"

Швидко промайнув час, і ось  пора  прощатись. 22 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору   відпочинку. Перебування у таборі принесло дітям багато позитивних емоцій. Цікавими та різноманітними були свята в нашому таборі. Жодного дня не пройшло без розваг та цікавих пригод. Безмежна фантазія вчителів та підказки малечі зробили відпочинок яскравим та незабутнім. Кожен день мав свою назву, девіз і був направлений на всебічний інтелектуальний та фізичний розвиток дитини.

На завершення діти разом з вихователями виготовили стінгазету "Прощання з табором" та провели анкетування "Що мені сподобалося у таборі".

Як стверджує одна романтична легенда, у кожного є два береги — від якого людина одпливає і до якого має неодмінно пристати. На цій довгій дорозі зустрічаються інші,не менш значимі зупинки. І усе ж, хоч би де не зупинялася людина, їй неодмінно світитиме далеким вогником оповитий щемним спогадом отой найперший Берег Дитинства. Покликання організаторів оздоровлення – подарувати дітям таку згадку про щасливе, безтурботне дитинство, в якому лише яскравими кольорами малюються барви літа…

А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

Переглядів: 600 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2015  »