Середа, 24.04.2024, 02:45 | Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | ВихідВітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Грудень » 13 » Стартував Всеукраїнський тиждень права
Стартував Всеукраїнський тиждень права

З 5 грудня  стартував Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тож тиждень розпочався із засідання круглого столу на тему: «Права людини. Міжнародний захист». Участь в заході взяли учні 8 класу під керівництвом вчителя історії та правознавства Валентини Анатолівни. Під час засідання відбулася презентація творчих проектів на тему: «Сучасна правова держава».

У своїх виступах учні розкрили поняття держави, історію її виникнення, основні елементи державності, принципи та елементи демократії та демократичної держави, суверенітету народу та суверенної держави, права, правової та соціальної держави, держави яка гарантує і забезпечує правовий і соціальний захист своїх громадян.

У промовах було наголошено, що розвиток України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини. Сьогодні наша держава переживає складний період, але завдяки спільним зусиллям інститутів влади, громадських та правозахисних організацій українське суспільство послідовно наближається до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав людини.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 526 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »