29 років тому, 26 квітня 1986 року, за 100 кілометрів на північ від Києва сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС.
Кожного року 26 квітня люди вшановують пам’ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Відповідно до річного плану школи з виховної роботи до 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи 27 квітня в усіх класах пройшли уроки мужності, головною ідеєю яких стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Скорботні слова пам’яті, сумна статистика та документальні кадри фільму стали переконливими аргументами того, що кожен житель планети є причетним до процесів, які відбуваються в природі. І сьогодні людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.
Комісія інформації організували стіннівки на тему «26 квітня – День скорботи», для учнів молодших класів було проведено конкурс малюнків «Природа і ми». Бібліотекар школи Форсюк О.А. підготувала для учнів 1-11 класів тематичну виставку «А думалось, що атом той слухняний»., Гарбарук С.В., вчитель образотворчого мистецтва підготувала фотовиставку «Тривожні дзвони Чорнобиля».
Також було переглянуто документальні, художні фільми на «чорнобильську тематику, а саме: «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги» та інші; 
|